Aquastop

VÍTAME VÁS V AQUASTOP

Pripravíme a zrealizujeme pre Vás najlepšie technické riešenie pre vlhké murivo a hydroizolačný  a vetrací systém pre novostavby a rekonštrukcie s ohľadom na návratnosť Vašich investícii s minimálnym rizikom. AQUASTOP je značka, preverená časom.

KTO SME

Naša spoločnosť Aquastop bola založená v roku 2002. Orientujeme sa na dodávky špeciálnych technológii a produktov, ktoré riešia sanáciu stavebnej konštrukcie pod a nad úrovňou terénu.
Poslaním našej spoločnosti je trvalo pomáhať meniť ľuďom ich stavby z vlhkých na suché a zo starých na nové. Našim cieľom je pernamentné zlepšovanie kvality našich služieb v danej oblasti. Nájsť ten najlepší spôsob sanácie Vašeho objektu s dlhoročnou zárukou, ktorá vyplýva s našich dlhoročných praktických skúseností.

ČO ROBÍME

Samotnej realizácii, či už ide o sanáciu vlhkého muriva alebo o zabezpečenie hydroizolácie pre novostavbu, predchádza naša obhliadka (vlhkostný prieskum), kde sa definuje pracovný a technologický postup akým sa projekt bude realizovať. Prezrite si naše Sanačné metódy.

AKO TO ROBÍME

Ako jediná spoločnosť v strednej Európe spolupracujeme na vývoji a výrobe najnovších technológii elektro-osmotických pulzných systémoch, sanačno-zateplovacích omietok, odvetrávacích systémoch, nanotechnológii kryštalických izolácii, ktoré prinášame na stredoeurópsky trh. V prípade záujme nás inheď Kontaktujte!

NAŠI PARTNERI

Výskumným ústavom AKJI | Vysoká škola technická Dánsko | Ludikon GmbH – Nemecko | Drytec – Česká Republika | Safeguard Europe – Anglicko | Hydroseal – Česká Republika | Remko – Nemecko | Hydroseal – Česká Republika | Triton – Nórsko | Schwille-Nemecko | STU-stavebná fakulta Slovensko
Sanačných Projetkov
Klientov
Sanačné omietky
Odovzdaných projektov

Urob si SÁM!

Urob si sám a buď ako Supermann. Stačí trochu majstrovskej zručnosti a s našimi materiálmi to dokážete aj sami.

Naše služby

Obhliadky, vlhkostné prieskumy, sanačné návrhy a realizácie, poradenstvo a predaj materiálu.
  • PROJEKTOVANIE Spokojnosť - 100%
  • REALIZÁCIE Spokojnosť - 100%
  • PREDAJ Spokojnosť - 100%

PROJEKTOVANIE

Vypracovanie sanačných projektov a postupov potrebných k celkovej príprave rehabilitácie v historických objektoch.

Spokojnosť zákazníka

100%

Krok za krokom


1

VLHKÉ MURIVO
2

NÁŠ PROJEKT
3

VAŠA REALIZÁCIA

REALIZÁCIE

Historické objekty, obytné, kancelárske priestory, hospodárske budovy, pivnice, podzemné garáže, tunely, vodohospodárenské objekty, elektrárne, priestory podzemných dráh a staníc, vojenské priestory.

Spokojnosť zákazníka

100%

Krok za krokom


1

VLHKÉ MURIVO
2

NÁŠ PROJEKT
3

NAŠA REALIZÁCIA

PREDAJ

Sanačné, tepelno izolačné omietky, injektážne zmesi, minerálne, kryštalické a asfalto-bentonitové hydroizolačné materiály, elektroosmotické zariadenia a príslušenstvo.

Spokojnosť zákazníka

100%

Krok za krokom


1

VLHKÉ MURIVO
2

NAŠE PRODUKTY
3

VAŠA REALIZÁCIA

VAŠEOHLASY

  • Dobrý deň p. Pilát, nedá mi nepodeliť sa s dosiahnutými výsledkami ktoré som dosiahol v odvlhčovaní chalupy systémom elektroosmozy. V prílohe posielam výsledky doterajších meraní aj s grafom, ale rozhodujúce je preukázateľný výsledok a tým je významný a hmatateľný výsledok v odvlhčení ktorý sa dá pozorovať vlastnými zmyslami. Vlhkosť ktorá dosahovala predtým 65-70% vo vnútri domu je teraz na úrovni 40-45%, na stenách už nie je pozorovateľná žiadna vlhkosť a výrazne sa zvýšila aj povrchová teplota predtým navlhnutých stien. Ešte raz veľké poďakovanie za možnosť aplikovať takýto úžasný systém. Manželka je nadšená, absolútne niečomu takému nechcela veriť a považovala investíciu za vyhodené peniaze. Dnes len žasne a keby nebola svedkom montáže, tak neuverí.
  • Technologické postupy a materiály od spoločnosti Aquastop sú jedinečné v ich aplikácii v sanáciách muriva a vysušovania stavebných konštrukcii .V rozsahu a kvalite sanačných systémov sú jedinou firmou v strednej Európe ,ktorá používa pokročilé Elektro osmotické pulzné systémy( Advanced Osmotic Puls) na vysušovanie betónových a tehlových konštrukcii pod úrovňou terénu.(vodné elektrárne,tunely,metrá,podzemné garáže)
  • So spoločnosťou Aquastop spolupracujeme od roku 2002 na sanačných projektoch v oblasti rehabilitácii historických objektov na území Slovenska a Českej republiky.ich technické a praktické skúsenosti v tejto oblasti sú na veľmi vysokej úrovni .Po ich realizácii môžeme zodpovedne poskytnúť našim zákazníkom dlhoročnú záruku na vykonané dielo.

Tím AQUASTOP

Naša spoločnosť Aquastop bola založená v roku 2002. Orientujeme sa na dodávky špeciálnych technológii a produktov, ktoré riešia sanáciu stavebnej konštrukcie pod a nad úrovňou terénu. Náš tím sa postará o každý problém s vlhkosťou a hydroizoláciou. Ponúkame hydroizolačné a sanačné materiály, vypracovanie sanačných projektov, ale hlavne naše dlhoročné skúsenosti samotnej realizácie sanačných projektov.
Ľuboš Bohuš

Ľuboš Bohuš

Obchodník

Zabezpečuje predaj hydroizolačných materiálov a techniky

Jozef Pilát

Jozef Pilát

Projektant - Majiteľ

Zabezpečuje vyhotovenie sanačných projektov

Dávid Bujalka

Ing. Dávid Bujalka

Projektant, Technik

Zabezpečuje vyhotovenie sanačných projektov a technický dozor