mar 06, 2021 / Napísal Jozef Pilát / Comments are off for this post

Trvalo suché steny aj v tých najťažších podmienkach EUROKRISTALL.

Stabilné spojenie

Systém EUROKRISTALL má oproti konkurencii obrovskú výhodu. Iné systémy totiž vždy zlyhajú, či už skôr alebo neskôr. Dokonca ani komplikované a veľmi invazívne postupy nedokážu zabezpečiť stabilnú trvanlivosť. Fyzikálne zákony nepustia, voda si vždy nájde cestu a len ťažko jej v tom niekto zabráni.


EUROKRISTALL využíva vlhkosť, aby sa prirodzeným spôsobom prostredníctvom koncen-tračného gradientu difúzoval v smere príčiny napadnutia vlhkosťou, čím dostáva účinnú látku do muriva. Tam potom dochádza ku rekryštalizácii, ktorá stene zabezpečí dodatoč- nú a veľmi kvalitnú nepriepustnosť voči vode.

Dobrá myšlienka nepotrebuje žiadne superlatívy

Je takisto vhodný pre steny a podlahy v obytných priestoroch a pivniciach, či do základov, jazierok a vod- ných nádrží, strojovní výťahov, šácht a tunelov s poréznymi stavebnými materiálmi ako napr. malta, tehly a betón. Ošetrujeme izoláciu v starých budovách aj novostavbách, v rámci sanácie starých budov v prípade porúch materiálu alebo neúčinnej izolácie voči vlh- kosti. Prvou voľbou zostáva vždy ten istý systém: EUROKRISTALL pre trvalo suché steny.

EUROKRISTALL rekonštrukcia podlahovej dosky

Renovácia a trvalé utesnenie suterénnych podláh a základov je veľká výzva a to aj pre skúsených odborníkov.

Vďaka tesniacemu systém EUROKRISTALL® , máme pripravené systémové riešenie, ktoré trvale utesní a zpevní vašu podlahu suterénu a vo vý- sledku poskytne vysoko odolný povrch.

EUROKRISTALL premení vašu stenu na spoľahlivú vodorovnú bariéru

Vlhkosť stúpajúca kapilárnym pôsobením je transportovaná cez pórovitú, popraskanú a nestabilnú pivničnú stenu a nezriedka sa dostáva aj do horných poschodí. Najmä v styku steny a podlahy, je možno vidieť prvé prenikanie vody a vlhkosti. Vlhkosť sa transportuje horizontálne a verti- kálne v priepustnej pivničnej stene. Nie je nezvyčajné, že za bežné poškodenie vlhkosťou je zodpovedná chybná alebo neexistujúca vodorov- ná hydroizolácia. Vaša stena už nemá efekt vodorovnej bariéry.

Ak máte záujem alebo máte jednoducho nezodpovedané otázky, ihneď nás Kontaktujte!

Urob si SÁM!

Urob si sám a buď ako Supermann. Stačí trochu majstrovskej zručnosti a s našimi materiálmi to dokážete aj sami.