nov 13, 2017 / Napísal Jozef Pilát / Comments are off for this post

Podrezávanie muriva vášho domu alebo vlhskosťou zasiahnutého objektu a dodatočné vloženie hydroizolačnej fólie Fatra HDPE o hrúbke 2 mm, statické zabezpečenie – plastové kliny a vyplnenie pracovnej špáry maltou – čerpadlom pod tlakom. Napojenie izolácie muriva na izoláciu podlahy – podmienka.

Podrezávanie muriva strojovou pílou a dodatočné vloženie hydroizolačnej fólie Fatra o hrúbke 2mm (certifikát Radón-tlaková voda), statické zabezpečenie plastovými klinmi a vyplnenie pracovnej špáry cementovým čerpadlom. Podmienka tohoto sanačného systému je napojenie hydroizolácie muriva na hydroizoláciu podlahy.

Ako postupujeme pri podrezávaní domu?

Pri obhliadke našim sanačným technikom sa určí výška, v ktorej sa bude murivo domu alebo objektu podrezávať. Pri samotnej realizácii je v prvom rade odstránená vlhká omietka objektu. Táto omietka musí byť ihneď štandardne zlikvidovaná, pretože obsahuje kryštalické soli, ktoré by sa z nej mohli zase dostať do pôdy a následne do muriva objeku.

Následne sa v určenej výške začne s rezom muriva po celej jeho šírke. Podrezávanie domu nie je proces, ktorý má ohraziť statiku objektu, preto po každom 1 m sa pod podrezané murivo vkladá hydroizolačná fólia Fatra o hrúbke 2 mm a zároveň je murivo stabilizované vloženými klinmi rôznej hrúbky. Tieto kliny sú dimenzované na nosnosť 500 kg/cm², čiže každý jeden hravo unesie desiatky ton.

Píla na podrezávanie muriva Cardi Alligatore 22

Po takýchto úsekoch sa postupuje v dohodnutom rozsahu stavby. Podrezanie domu alebo objektu a následné sanačné postupy nekončia vložením hydroizolácie. Do pracovnej špáry podrezaného muriva sa nakoniec natlakuje špeciálnym kompresorom betónová zmes. Dodatočne vložená hydroizolácia a kliny v pracovnej špáre ostávajú.

Podrezávanie muriva strojovou pílou

  • 100% bezpečnosť domu alebo objektu
  • 100% účinnosť
  • 100% spokojnosť

Ak máte záujem alebo máte nezodpovedané otázky, ihneď nás Kontaktujte!

Podrezávanie muriva cenník

Cena podrezávaného muriva je orientačná. Skutočná cena sa vypočíta na základe obhliadky a bude uvedená v objednávke.

 

Urob si SÁM!

Urob si sám a buď ako Supermann. Stačí trochu majstrovskej zručnosti a s našimi materiálmi to dokážete aj sami.