Blog

PULZ ELEKTROOSMÓZA

Pulzná elektroosmóza

Pulzná elektroosmóza Advanced Osmotic Puls. Najvyspelejší systém pulznej elektroosmózy na svete, ktorá využíva technológie nizkonapäťových pulzujúcich impulzov v betónových a tehlových konštrukciách. (viac…)

nov 15, 2017 / Napísal novaqua84chin / Comments are off for this post

ELEKTROOSMÓZA

Elektroosmóza v praxi

Elektroosmóza s konštantným prúdom, vhodná pre vysušovanie tehlového, kamenného, hlineného muriva a betónových konštrukcií. (viac…)

nov 14, 2017 / Napísal novaqua84chin / Comments are off for this post

PODREZÁVANIE MURIVA

Podrezávanie muriva

Podrezávanie muriva vášho domu alebo vlhskosťou zasiahnutého objektu a dodatočné vloženie hydroizolačnej fólie Fatra HDPE o hrúbke 2 mm, statické zabezpečenie – plastové kliny a vyplnenie pracovnej špáry maltou – čerpadlom pod tlakom. Napojenie izolácie muriva na izoláciu podlahy – podmienka. (viac…)

nov 13, 2017 / Napísal novaqua84chin / Comments are off for this post

SANAČNÁ OMIETKA

Sanačná omietka

Sanačná omietka Ludikon. Kvalita preverená v praxi od roku 1978. Vhodný na všetky druhy muriva a stavebných konštrukcii pre odstránenie vzlínajúcej, hygroskopickej a kondenzačnej vlhkosti v murive. (viac…)

nov 12, 2017 / Napísal novaqua84chin / Comments are off for this post

INJEKTÁŽ MURIVA

Injektáž muriva Dryzone

Dryzone, silan-siloxanová nizkotlaková injektáž muriva do všetkých tipov murív a betónových konštrukcii. Na európskom trhu ako prvá krémová injektáž používaná v sanácii muriva. (viac…)

nov 11, 2017 / Napísal novaqua84chin / Comments are off for this post