dec 19, 2017 / Napísal Jozef Pilát / 1 Komentár

Odvlhčovač Remko

Žiadne vlhké steny, pachy a plesne. Rýchle a úsporné odvlčovanie po zopnutí spínača. Nemecký odvlhčovač a sušič vlhkého muriva Remko ponúkajú riešenie problémov s vlhkosťou nech sa jedná o akýkoľvek priestor.

U nás nájdete kompletný sortiment výrobkov Remko – od domácich odvlhčovačov vzduchu s vynikajúcim pomerom úžitková hodnota a cena až k profesionálnym vysušovačom muriva určeným napríklad na boj s následkami povodní.

Ponúkame aj bazénové odvlhčovače vrátane inštalácie. Vďaka prepracovanej a napriek jednoduchej konštrukcii sú odvlhčovače REMKO vhodné pre stály prevádzku aj vo veľmi náročných podmienkach.

Odvlhčovanie je úsporné

Pre Vaše blaho má vedľa tepla rovnakú dôležitosť aj správna vlhkosť prostredia. Ak je vzduch vlhký, budete sa cítiť skľúčene a nepríjemne. Príliš vysoká vlhkosť môže poškodiť samotnú stavbu a vytvára ideálne podhubie pre plesne a spóry.

Použitie odvlhčovačov REMKO je úspornejšie než bežné prirodzené vetranie oknami.

Nie každý zákazník potrebuje odvlhčovač vlastniť. Požičovňa odvlhčovača REMKO je u nás za cenu od 10 € na deň. Požičanie je takisto skvelý spôsob ako si ho vyskúšať. Kontaktujte nás ešte dnes!

Prednosti odvlhčovača

  • konštrukcia prístroja umožňuje jednoduchý servis
  • opozdený štart chráni kompresor
  • nízke prevádzkové náklady pri použití napájania 230 V
  • veľmi dobrá manipulácia vďaka veľkým kolieskam a ergonomicky tvarovanému držadlu
  • manipulácia s minimálnou námahou
  • bezporuchový trvalý chod
  • elektronické, plne automatické riadenie
  • kompaktný a preto jednoduchý prevoz aj v osobnom aute

Možné použitie v miestnostiach pre sušenie prádla

REMKO odvlhčovače sa znamenite hodia k hospodárnemu sušeniu v priestoroch pivníc a sušiarní, domácich dielní, zimných záhrad, v kúpeľoch, pracovniach, centrách pre voľný čas, skladoch a v mnoho iných úžitkových miestnostiach. Je len na vás, kde všade využijete jeho neprekonateľné vlastnosti a moderný dizajn.

Ako funguje pohlcovač vlhkosti REMKO

V zariadení zabudovaný ventilátor vháňa vlhký vzduch cez výparník a schladzuje ho pod rosný bod. Tým sa prebytočná vodná para oddelí ako kondenzát a steká do vstavanej nádoby. Odvlhčený vzduch je opäť vyfukovaný do priestoru. Systém REMKO môžeme zjednodušene považovať aj za pohlcovač vlhkosti.

Odvlhčovač ASF pracuje na absorpčnom princípe.