dec 17, 2020 / Napísal Jozef Pilát / Žiadne komentáre

Triton Norway je spoločnosť „zelenej technológie“, ktorá ponúka jedinečné riešenia, ktoré pozitívne ovplyvňujú globálny ekosystém znižovaním spotreby energie a emisií CO2.

Od svojho vzniku v roku 2012 má spoločnosť Triton Norway jasnú a zameranú stratégiu rastu založenú na zosúladení podnikania s ďalšími starostlivo vybranými technologickými a inovačnými spoločnosťami, ktoré zdieľajú rovnaké zelené hodnoty a étos. 

Triton Norway je nórska spoločnosť založená v roku 2012 ako pokračovanie spoločnosti Hydrotech International, ktorá začala v roku 2011. Celý vývojový tím pokračoval v novej spoločnosti. Tento vývojový tím má dedičstvo siahajúce 30 rokov do minulosti s mentorom pôvodného vynálezcu elektroosmózy Kjella Utkleva.

Tento tím vyvinul za posledných 30 rokov množstvo systémov elektroosmózy pre partnerov OEM. Tentokrát vývojový tím vytvoril vynikajúci systém pre seba a pre svoju vlastnú spoločnosť. Táto najnovšia generácia derivátov MPS v hydroizolácii elektroosmózy sa nazýva Advanced Osmotic Puls. Skrátene pomenované AOP.

Tags: