aug 22, 2017 / Napísal Jozef Pilát / Žiadne komentáre

Náš Nórsky partner Tritonnorvay spolu s Čínskym partnerom Cntriton sa zúčastňujú na najväčšom veľtrhu high-tech technológie v Číne: Shanghai New International Expo Centre od 5.9.2017.

Spoločnosť Triton norway prináša na svetový trh high-tech technológiu ako riešenie aktívnych priesakov v betónovej a tehlovej konštrukcii. Nahradzuje doteraz známe hydroizolačné metódy, ktoré zaisťuje nízku spotrebu energie, ochrany životného prostredia, permanentné spoľahlivý – nepriepustný.

Spoločnosť Tritonnorway pokračuje v 30 ročnej praktickej skúsenosti vynálezcu electro-osmózy pána Kjella Utkleva. V posledných 30 rokoch prešla naša technológie od počiatočného rozvoja prvej generácie technológie produkt EOP (Electric osmotickej Pulse) po MPS (Multiple Pulse sekvenovanie) do dnešného AOP (Advanced osmotický Pulse).Skutočne systém AOP je momentálne najrozvinutejší elektro-osmotický pulzný systém na vysušovanie stavebných konštrukcii na svete

Technológia AOP je založená na princípe elektro-osmotickej vody (elektroosmóza), za použitia radu nízkeho napätia impulzov, molekuly vody v betónovej alebo tehlovej konštrukcii ionizujú a tým obracajú tlak vody na vonkajší plášť konštrukcie, kde je voda odvedená ku katóde umiestnenej v teréne. V konkrétnom prípade, bolo možné úspešne odolávať vniknutiu tlaku vody nad 600 metrov (Nórsko Tonstad hydroelektráreň).

AOP systém je vlastníkom testov CAPCIS: nepriaznivý vplyv na štruktúru železobetónu (test vykonáva v stanici metra UK London Underground Waltham Stow), University of certifikácia Yorku, AOP spĺňajú európsku EMC elektromagnetická kompatibilita záväzné normy a nemá nepriaznivý vplyv na ľudské telo, telekomunikácie, komunikácia, vysielanie a riadenie signálových systémov; správu US Army Engineering Výskumné a vývojové centrum pre výskum vydanej v roku 2009, uznanie technológie pre riadenie presakujúcej vody, hlavné využitie vo vojenských projektov, vrátane viac ako tisíc podzemných stavieb USA vojenskej a námornej základne.

V súčastnej dobe pracujeme na veľkých vodných elektrárňach v Azii a Európe, pozemných staniciach Metra v Londýne, podzemných suterénnych priestoroch v rámci celej Európe. V prípade záujmu o náš systém AOP poskytujeme všetky technické podklady a návrhy k realizácii.